Atlas AG bodoval v soutěži Duhový paprsek

Duhový paprsek, soutěž o nejlepší signmakingovou realizaci za rok 2011, vyhlásila na Reklamě vítěze v jednotlivých kategoriích, stejně jako držitele zvláštních ocenění.

Připomeňme, že všechny přihlášené práce, jichž se letos sešlo více, než čtyři desítky, soutěžily v pěti kategoriích: Světelná reklama, Outdoor reklama, Indoor reklama, Mobilní reklama a POP/POS reklama. Porota byla tradičně tvořena odborníky na marketingovou komunikaci a samozřejmě na signmaking. Letos se sešla ve složení Jitka Vysekalová (ČMS), Jiří Mikeš (VŠE), Jan Kopka (Ospap/Multiexpo), Martin Melín (Sdružení dodavatelů pro signmaking ČR), Pavel Brabec (AČRA MK), Pavel Černý (Gordica Communication), Jiří Weiner, Zdeněk Sobota (M.I.P. Group), Jaroslav Fajgl (Orange Factory) a Václav Loubek (časopis Sign vydavatelství Economia).

Kromě cen v kategoriích udělila porota i čtyři zvláštní ocenění a letos i Grand Prix celkovému vítězi soutěže. V kategorii Světelná reklama zvítězila firma Rex za práci pro P&G Rakona. Porotu přesvědčilo zakomponování světelného loga do vodopádu. Outdoorovou reklamu ovládla Revolta se 150 m dlouhým megaboardem pro Nike Prague Run, přičemž porota vyzdvihla zejména natištěná osobní motta jednotlivých běžců, kteří se tak s plachtou fotili. Indoorová reklama našla vítěze ve firmě Remarque, která vytvořila design kanceláře ředitelky BMW. Cenu za Mobilní reklamu si odnesla firma Sopko z Chomutova, která vyzdobila autobus pro tamní prvoligový hokejový tým.

Za display pro Johnson & Johnson do zubních ordinací získala Duhový paprsek firma Authentica. Prestižní cenu časopisu Sign si odnesla firma 3P za světelnou reklamu pro japonského zadavatele Takenaka. Hlavní cenu za celkové vítězství v soutěži získala agentura Wellen za netradiční řešení vánoční kampaně Andělé nad Prahou pro Českou Spořitelnu.

Další speciální ocenění – Cenu veletrhu Reklama-Polygraf získala naše firma, Atlas Advertising Group, za využití ekologických materiálů při propagaci ekologického produktu The Original Green Pan. Děkujeme!

Komentáře nejsou povoleny.