Nové navigační a reklamní systémy na Letišti Václava Havla

V průběhu roku 2013 se Atlas AG podílel na rekonstrukci pražského letiště.
Postupně byly instalovány reklamní panely, různé designové prvky a také navigační systém. Všechny tyto prvky byly vyrobeny ze speciálního moderního reklamního systému T-Board.
Reklamní systém T-Board je universální a praktický nosič informací. Skládá se z hliníkového vypínacího rámu libovolné velikosti a speciální textilní plachty upěvněné do rámu. Výhodou T-Boardu je, že je neomezený velikostí, může být oboustranný či jednostranný, prosvětlený nebo nesvětelný a v neposlední řadě je textilní plachta s potiskem vyměnitelná – tedy při změně designu pouze vyměníte plachtu, nikoliv celý rám. Další výhodou je variabilita umístění – může se pověsit na zeď, postavit do místnosti nebo zavěsit do prostoru.

T-Board_letiste_praha_08

Na Letišti Václava Havla byly instalovány světelné T-Boardy v různých velikostech a za různým účelem. Na fotkách níže můžeme vidět několik využití: jako reklamní plocha, jako obraz či nosič designových prvků a hlavně také jako navigační systém pro oba terminály – předchozí žlutočerné systémy byly vyměněny za moderní modrobílé.

Sami při vašich cestách můžete porovnat, že letiště Václava Havla je opravdu moderní letiště na vysoké úrovni a nás velice těší, že práce Atlas Advertising Group  je toho součástí!

Komentáře nejsou povoleny.