O NÁS


Historie:

Firma ATLAS ADVERTISING GROUP byla založena v roce 1983, tehdy jako součást hospodářské činnosti tělovýchovné jednoty. Od září 1983, kdy byla otevřena provozovna v Rybné ulici v Praze 1, zajišťovala především opravy, montáže a seřizování lyží, bruslí, tenisových raket a dalších sportovních potřeb. Doplňující činností byl prodej propagačních předmětů, který se v průběhu let pak stal naším nosným programem. V roce 1989 měla firma již čtyři provozovny.

V polovině roku 1990 byly zakoupeny výrobní prostory v Králově Dvoře u Berouna a ihned začala práce na jejich rekonstrukci s cílem rozšířit výrobní kapacity. Tento krok nám umožnil stát se výrobním podnikem s dokonalým zázemím pro zpracování plastů, kovů, textilu a ostatních materiálů používaných ve výrobě.

Současnost:

Atlas Advertising Group s.r.o. je moderní, ryze česká společnost nabízející komplexní služby v oblastech výroby propagačních předmětů, jako jsou POS, POP, firemní portály, výstrčky, 3D loga (světelná i nesvětelná), krabicové nápisy, reklamní stojany/stojánky, reklamní panely, polepy s digitálním potiskem, polepy řezané na plottrech, reklamní bannery z plachtoviny, reklamní stánky.