Prodejní stánek divadla Kalich

Divadlo Kalich nás oslovilo a požádalo o účast na výrobě prezentačního a prodejního stánku pro reklamu a prodej lístků, který je toho času umístěn v pasáži Centra Černý Most. Naším úkolem bylo vyrobit obal dřevěné nosné konstrukce z papírových voštinových desek Light Board podle grafického návrhu výtvarníků divadla. Tisk byl proveden na UV tiskárně Durst a tvarový ořez na zařízení ZÜND 3D

ODPOLEDNE S HVĚZDAMI DIVADLA KALICH

tentokrát s hit muzikálem Osmý světadíl

Divadlo Kalich v Jungmannově ulici je jednou z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších pražských scén. Na jeho jevišti se scházejí naši nejlepší herci, proto si vybudovalo pověst výjimečného hereckého klubu. V programu divadla najdete muzikály, činohry i koncerty, na které se sjíždějí diváci z celé republiky.

Cesta k příjemně strávenému večeru v tomto divadle nebyla nikdy snazší, než je nyní – Divadlo Kalich má svůj prezentační stánek přímo v Centru Černý Most, v němž si lze rovnou zakoupit vstupenky a také vstoupit do programu výhod. Navíc každou sobotu od 15 hodin se můžete těšit na program z repertoáru divadla a setkání s jeho hvězdnými tvářemi.

V sobotu 10. září v 15 hodin přivítáme ve stánku Divadla Kalich hvězdy žhavé novinky, napjatě očekávaného muzikálu s největšími hity skupiny Elán OSMÝ SVĚTADÍL. Zazpívají Vám a na velké autogramiádě rozdají podpisy Tomáš Savka, Roman Tomeš, Jan Révai, Alžběta Stanková, Jan Kříž, Michaela Doubravová, Kateřina Steinerová, Marie Štěchová, Michal Pleskot či Antonín Moravec.

 

 

Napište nám, rádi se s vámi spojíme

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

captcha

Komentáře nejsou povoleny.