Atlas jako dodavatel exponátů na veletrhu FOR FURNITURE 2014

Na letošního veletrhu nábytku a interiérového designu FOR FURNITURE 2014, který se konal ve dnech 20.3. – 23.3.2014 v areálu PVA EXPOPraha v Letňanech, se poprvé představily světové trendy ve speciální expozici. SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014. Na ploše 100 m2 se prezentovaly čtyři styly: digitální svět, natural, glamour a retro. Dle těchto směrů byly exponáty pečlivě vybrány a naaranžovány do tzv. mini interiérů- kójí. Nešlo však jen o inspiraci a atmosféru, ale také o materiály. Ke každému stylu byla připravena velká paleta rozličných materiálů od podlah, přes tapety a bytový textil až po výrobu nábytku apod. Celkem zde návštěvníci obdivovali přes 100 exponátů od více než 55 dodavatelů. Atlas Advertising dodával řadu produktů a technologií k této scéně.

Celý článek najdete zde Inspirace & trendy 2014

Jednalo se též o představení nového stylu veletržních prezentací, kdy firmy kooperují a vzájemněse doplňují. Projekt byl zacílen nejen na širokou veřejnost, ale také na odborníky, kteří si mohli prohlédnout zajímavé materiály dostupné na českém trhu.
Kdo nestihl expozici navštívit, může se inspirovat stejnojmennou brožurou, která je volněke stažení na stránkách www.scena-inspirace-trendy.cz. Zde na 54 stránkách naleznete veškeré informace o stylech a vystavených exponátech.
Protože byl o expozice velký zájem přesouvá se část na další veletrh Reklama a polygraf, jež se koná 13. – 15. května 2014 opět v areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Zde si lze detailněprohlédnout panely se vzorky všech čtyřstylů. A v příštím roce se můžete těšit na představení dalších stylůa různých materiálůna stejnojmenném stánku.
Projekt pro ABF a.s. připravila Ing. Iva Bastlová DiS., odborník na interiérový design

Komentáře nejsou povoleny.